Urząd Miejski w Policach


ul. Stefana Batorego 3
72-010 Police


tel. 91 431-18-30
fax 91 431-18-32


e-mail: sekretariat@ug.police.pl


NIP 851-10-00-695
REGON 000525866
Identyfikator gminy TERYT: 026401 1

Wykaz telefonów i adresów e-mailowych

Wydział Finansowo - Budżetowy

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Wydział Finansowo - Budżetowy
Urząd Miejski w Policach
ul. Stefana Batorego 3
72-010 Police
naczelnik: Janusz Zagórski
tel. (0-91) 4311840
e-mail: skarbnik@ug.police.pl

ZAKRES DZIAŁANIA WYDZIAŁU


Do  zakresu działania Wydziału Finansowo-Budżetowego należy w szczególności:

  1. przygotowywanie projektu budżetu gminy i jej jednostek pomocniczych  oraz przedkładanie go w obowiązującym trybie do uchwalenia,
  2. bieżące realizowanie budżetu gminy oraz okresowe informowanie organów gminy o przebiegu tej realizacji, 
  3. prowadzenie spraw podatków, opłat i innych wpływów gminy (wymiar, egzekucja, stosowanie ulg, ewidencja), 
  4. prowadzenie gospodarki funduszami będącymi w dyspozycji gminy - w porozumieniu z właściwymi wydziałami i jednostkami gminy, 
  5. negocjowanie z organami administracji rządowej wysokości środków  finansowych na przejmowane bądź przekazywane zadania zlecone, 
  6. przygotowywanie projektów uchwał organów gminy w sprawach majątkowych przekraczających zakres zwykłego zarządu, 
  7. prowadzenie spraw płacowych pracowników organów i Urzędu Miejskiego w Policach, 
  8. prowadzenie spraw kasowych Urzędu Miejskiego w Policach, 
  9. prowadzenie ewidencji mienia gminy, 
  10. organizowanie i kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentacji niezbędnej dla rachunkowości,
  11. kontrolowanie działalności gospodarczej i finansowej prowadzonej w ramach gminy, 
  12. współpraca z Regionalną Izbą Obrachunkową, Urzędem Skarbowym, bankiem wykonującym obsługę kasową i finansową; 
  13. sporządzanie sprawozdań z działalności finansowej i budżetowej gminy.


Pracownicy:

Janusz Zagórski (skarbnik)- tel. 91 431 18 40, jzagorski@ug.police.pl

Mirella Osuch (z-ca naczelnika) - tel. 91 431 18 42, finanse2@ug.police.pl

Beata Sawczak (inspektor) - tel. 91 431 18 33, bsawczak@ug.police.pl

Mariola Mazur (inspektor)- tel. 91 431 18 33, mmazur@ug.police.pl

Jolanta Gnap (inspektor) - tel. 91 431 18 34, jgnap@ug.police.pl

Małgorzata Tomczak (główny specjalista) - tel. 91 431 18 34, mtomczak@ug.police.pl

Elwira Tomanek (główny specjalista) - tel. 91 431 18 34, etomanek@ug.police.pl

Małgorzata Kempisty (główny specjalista) - tel. 91 431 18 35, mkempisty@ug.police.pl

Monika Tundys-Ciok (inspektor) - tel. 91 431 18 36, mtundys@ug.police.pl

Magdalena Dąbroś (inspektor)- tel. 91 431 18 36, mdabros@ug.police.pl

Marta Opolska (podinspektor) - tel. 91 431 18 36, mdabros@ug.police.pl

Joanna Florek (główny specjalista) - tel. 91 431 18 37, aflorek@ug.police.pl

Anna Marcewicz (główny specjalista) - tel. 91 431 18 37, amarcewicz@ug.police.pl

Barbara Wojciechowicz (inspektor) - tel. 91 431 18 53, bwojciechowicz@ug.police.pl

Agnieszka Tomczyk (podinspektor) - tel. 91 431 18 53, atomczyk@ug.police.pl

Małgorzata Wawrejko-Tomanek (główny specjalista)- tel. 91 431 18 43, finanse4@ug.police.pl

Patrycja Perlińska (inspektor) - tel. 91 431 18 43, pperlinska@ug.police.pl

Joanna Śmielecka (inspektor) - tel. 91 431 18 43, jsmielecka@ug.police.pl

Ewa Łapcionek (inspektor) - tel. 91 431 18 44, elapcionek@ug.police.pl

Ewa Jędryk (inspektor)- tel. 91 431 18 44, ejedryk@ug.police.pl

Aleksandra Nadłonek (główny specjalista) - tel. 91 431 18 44, anadlonek@ug.police.pl

Żaneta Zwarycz (podinspektor) - tel. 91 431 18 44, zzwarycz@ug.police.pl

Agnieszka Szelachowska (inspektor)- tel. 91 431 18 44, aszelachowska@ug.police.pl

Marzena Pacuła (inspektor) - tel. 91 431 431 45, mpacula@ug.police.pl

Agnieszka Czerkies (główny specjalista) - tel. 91 431 18 45, aczerkies@ug.police.pl

Marlena Budnik-Huba (inspektor) - tel. 91 431 18 46, mbudnik@ug.police.pl

Krystyna Dejniżenko (inspektor)- tel 91 431 18 46, kdejnizenko@ug.police.pl

Monika Zając (główny specjalista) - tel. 91 431 18 47, mzajac@ug.police.pl

Małgorzata Olszańska (inspektor) - tel. 91 431 18 47, molszanska@ug.police.pl

Izabela Arendt (główny specjalista) - tel. 91 333 73 80, finanse5@ug.police.pl

Edyta Trzeszczoń (główny specjalista)- tel. 91 333 73 80, finanse5@ug.police.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij