Urząd Miejski w Policach


ul. Stefana Batorego 3
72-010 Police


tel. 91 431-18-30
fax 91 431-18-32


e-mail: sekretariat@ug.police.pl


NIP 851-10-00-695
REGON 000525866
Identyfikator gminy TERYT: 026401 1

Wykaz telefonów i adresów e-mailowych

Sołectwa

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

WYKAZ MIEJSCOWOŚCI WCHODZĄCYCH W SKŁAD SOŁECTWA


Sołectwo Wykaz miejscowości
Dębostrów Dębostrów, Stary Dębostrów, Turnica
Drogoradz Drogoradz, Karpin, Nowa Jasienica
Niekłończyca Niekłończyca
Pilchowo Bartoszewo, Leśno Górne, Pilchowo, Stare Leśno, Sierakowo, Żółtew
Przęsocin Przęsocin
Siedlice Siedlice
Tanowo Dobieszczyn, Gunice, Podbrzezie, Poddymin, Tanowo, Węgornik, Zalesie
Tatynia Tatynia, Witorza
Trzebież Mazańczyce, Pienice, Trzebież
Trzeszczyn Trzeszczyn
Uniemyśl Uniemyśl
Wieńkowo Wieńkowo


SKŁADY RAD SOŁECKICH


DĘBOSTRÓW
Sołtys: Grzegorz Markiewicz
Rada Sołecka:

1. Iwona Wlaźlak
2. Maria Matczak
3. Maria Więckowska
4. Adam Pawłowski
5. Marek Świst

DROGORADZ
Sołtys: Stefania Skrucha 
Rada Sołecka:

1. Sylwia Zachaczewska
2. Barbara Kowalczyk
3. Mateusz Proniewicz
4. Jan Skrucha

NIEKŁOŃCZYCA
Sołtys: Grażyna Pawłowska
Rada Sołecka:

1. Iwona Gaca
2. Andrzej Krysztofik
3. Janusz Kłaczyński
4. Józef Gaca
5. Ewelina Bartnicka
6. Magdalena Manduk
7. Helena Manduk
8. Ireneusz Szalwa
9. Dariusz Pawłowski

PILCHOWO
Sołtys:

Ireneusz Todorski

Rada Sołecka:

1. Dariusz Chruściński
2. Agnieszka Lamorska
3. Rafał Pawliczak
4. Marcin Sampławski

PRZĘSOCIN
Sołtys:

Zofia Hlek

Rada Sołecka:

1. Grzegorz Baran
2. Maria Olesiewicz
3. Bożena Narloch
4. Stanisław Sarabura
5. Dariusz Ptaszkowski
6. Grażyna Niedźwiecka
7. Jadwiga Semanycz
8. Zygmunt Pliszka

SIEDLICE
Sołtys:

Andrzej Przybylski

Rada Sołecka:

1. Marzena Tulie
2. Beata Przybylska
3. Ryszard Przybyszewski
4. Marzena Adamczyk

TANOWO
Sołtys: Zygmunt Kołacki
Rada Sołecka:

1. Aldona Basara
2. Paweł Andrzejewski
3. Mirosław Kłyszko
4. Radosław Korzec
5. Janusz Pająk
6. Edmund Szczepankiewicz
7. Justyna Bassara
8. Marcin Maćkowiak               

9. Anna Lach-Lewandowska

   
TATYNIA
Sołtys:

Mirosława Sadowska

Rada Sołecka:

1. Alicja Gajewska
2. Agnieszka Lerska
3. Bogumiła Kawula
4. Ewa Praska

TRZEBIEŻ
Sołtys: Małgorzata Siemianowska
Rada Sołecka:

1. Dorota Wierzbicka
2. Iwona Strzelczyk
3. Przemysław Żółtowski
4. Dariusz Stawiński
5. Izabela Wawrzycka
6. Ewa Wójcik
7. Elwira Pipowska-Grybienko
8. Agnieszka Czerniawska
9. Krystyna Sobieraj

TRZESZCZYN
Sołtys:

Mirosława Stępień

Rada Sołecka:

1. Małgorzata Zińczuk
2. Ewa Pieciul
3. Natalia Stępień
4. Mirosława Zając

WIEŃKOWO
Sołtys: Małgorzata Nowakowska
Rada Sołecka:

1. Grażyna Ogińska
2. Magdalena Nowakowska
3. Tadeusz Antoniewicz
4. Krzysztof Brykman
5. Estera Markiewicz

UNIEMYŚL
Sołtys:

Agnieszka Maciuszonek

Rada Sołecka:

1. Emil Huniewicz
2. Bartosz Woś
3. Tomasz Henkiel
4. Danuta Pikuta

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij