W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski w Policach

ul. Stefana Batorego 3
72-010 Police

tel. 91 431-18-30
fax 91 431-18-32

e-mail: sekretariat@ug.police.pl

Adres skrzynki ePUAP: /9s49g1knlz/skrytka

NIP 851-10-00-695
REGON 000525866
Identyfikator gminy TERYT: 3211043


Wykaz telefonów i adresów e-mailowych

 

Informacja o rachunkach bankowych Gminy Police

Sołectwa

WYKAZ MIEJSCOWOŚCI WCHODZĄCYCH W SKŁAD SOŁECTWA

 

Sołectwo Wykaz miejscowości
Dębostrów Dębostrów, Stary Dębostrów, Turnica
Drogoradz Drogoradz, Karpin, Nowa Jasienica
Niekłończyca Niekłończyca
Pilchowo Bartoszewo, Leśno Górne, Pilchowo, Stare Leśno, Sierakowo, Żółtew
Przęsocin Przęsocin
Siedlice Siedlice
Tanowo Dobieszczyn, Gunice, Podbrzezie, Poddymin, Tanowo, Węgornik, Zalesie
Tatynia Tatynia, Witorza
Trzebież Mazańczyce, Pienice, Trzebież
Trzeszczyn Trzeszczyn
Uniemyśl Uniemyśl
Wieńkowo Wieńkowo


SKŁADY RAD SOŁECKICH

 

DĘBOSTRÓW
Sołtys: Eliza Tomczak
Rada Sołecka:

1. Sebastian Mularczyk
2. Dorota Sobotka
3. Iwona Wlaźlak
4. Zbigniew Murawski
5. Anita Pilacka

DROGORADZ
Sołtys: Stefania Skrucha 
Rada Sołecka:

1. Barbara Kowalczyk
2. Tomasz Kowalczyk
3. Roman Zachaczewski
4. Henryk Łapcionek
5. Sylwia Zachaczewska

NIEKŁOŃCZYCA
Sołtys: Karina Mazurkiewicz
Rada Sołecka:

1. Cholewińska Justyna
2. Gromek Marcin
3. Manduk Helena
4. Stróżyk Rafał
5. Strzelec Dorota
6. Sudół Agata
7. Wodecka Jolanta
8. Wodecki Wojciech

PILCHOWO
Sołtys:

Ireneusz Todorski

Rada Sołecka:

1. Kinga Banaszak - Górska
2. Marta Drabowicz
3. Jerzy Maćkowski
4. Arkadiusz Rudnicki
5. Tomasz Świerkowski
6. Mateusz Wieczorek
7. Ewelina Woźniak - Rudnicka

PRZĘSOCIN
Sołtys:

Zofia Hlek

Rada Sołecka:

1. Elwira Broda
2. Bożena Narloch
3. Paweł Niedźwiecki
4. Iwona Pliszka
5. Aleksandra Sarabura
6. Adrian Sobania

SIEDLICE
Sołtys:

Andrzej Przybylski

Rada Sołecka:

1. Jacek Lewandowski
2. Marzena Tulie
3. Marzena Adamczyk
4. Beata Przybylska

TANOWO
Sołtys: Zygmunt Kołacki
Rada Sołecka:

1. Anna Lach-Lewandowska
2. Kazimierz Stawiarski
3. Regina Oporczyk
4. Marcin Maćkowiak
5. Joanna Kawałko
6. Andrzej Smoliński  

   
TATYNIA
Sołtys:

Maria Tabisz

Rada Sołecka:

1. Ilona Chołuj
2. Jarosław Chołuj
3. Artur Kuberski
4. Agnieszka Lerska
5. Karolina Ługowska

TRZEBIEŻ
Sołtys: Paweł Szymański
Rada Sołecka:

1. Jurata Dettlaff
2. Michał Olczykowski
3. Mirosław Nawracaj
4. Piotr Czerniawski
5. Lidia Łuszczek
6. Ewa Maj

TRZESZCZYN
Sołtys:

Mirosława Stępień

Rada Sołecka:

1. Małgorzata Zińczuk
2. Ewa Pieciul
3. Natalia Stępień
4. Mirosława Zając

WIEŃKOWO
Sołtys: Małgorzata Nowakowska
Rada Sołecka:

1. Tadeusz Antoniewicz
2. Eryk Skrucha
3. Beata Sankowska
4. Monika Binięda
5. Grażyna Ogińska
6. Krzysztof Stobernak

UNIEMYŚL
Sołtys:

Agnieszka Maciuszonek

Rada Sołecka:

1. Justyna Bogdańska
2. Klaudia Gawryszak
3. Radosław Maćkowiak
4. Agata Mikołajczak
5. Piotr Olszewski
6. Anna Rachuba

Powiadom znajomego