Urząd Miejski w Policach

ul. Stefana Batorego 3
72-010 Police

tel. 91 431-18-30
fax 91 431-18-32

e-mail: sekretariat@ug.police.pl

Adres skrzynki ePUAP: /9s49g1knlz/skrytka

NIP 851-10-00-695
REGON 000525866
Identyfikator gminy TERYT: 3211043

Wykaz telefonów i adresów e-mailowych

Informacja o rachunkach bankowych Gminy Police

Malarz-tynkarz

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Szczegóły

stanowisko Malarz-tynkarz

miejsce pracy ZGKiM Police

termin składania ofert

miejsce składania ofert Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach ul. Bankowa 18 - sekretariat pokój nr 312 III p.

Treść

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach, ul. Bankowa 18
zatrudni pracownika na stanowisko
malarz - tynkarz
w grupie remontowej w Dziale Technicznej Obsługi Budynków

I. Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków pracownika na stanowisku malarz – tynkarz będzie należało wykonywanie robót wykończeniowych w pustostanach lokali mieszkalnych i usługowych w następującym zakresie:

  1. naprawa i wykonywanie tynków wewnętrznych w technologii mokrej, ręcznie,
  2. naprawa i wykonywanie suchych tynków w technologii Regips,
  3. roboty malarskie ścian i sufitów,
  4. roboty malarskie stolarki okiennej i drzwiowej,
  5. roboty szpachlarskie,
  6. roboty glazurnicze (odtworzenie lub naprawa),
  7. pomoc przy innych pracach remontowych takich jak murarskie, stolarskie, podłogowe.

 II. Warunki pracy na stanowisku:

  1. Praca w terenie na nieruchomościach zarządzanych przez Zakład (Police, Trzebież, Pilchowo, Przęsocin),
  2. Rozpoczęcie i zakończenie pracy na bazie materiałowo-sprzętowej przy ul. Tanowskiej 8 w Policach,
  3. Na bazie istnieje zaplecze socjalne dla pracowników,
  4. Transport z bazy na adresy odbywa się za pomocą wynajętego transportu samochodowego,
  5. Praca w wymiarze 8 godzin dziennie; średnio 40 godzin tygodniowo (od poniedziałku do piątku), za pracę powyżej 8 godzin dziennie płatne nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy,
  6. Wynagrodzenie (stawka od 19 zł do 21 zł brutto / 1 godzinę) w zależności od kwalifikacji i doświadczenia + dodatkowe świadczenia socjalne zgodne z regulaminem wynagradzania pracowników Zakładu, m.in. dodatkowe  wynagrodzenie roczne tzw. „13” oraz nagrody jubileuszowe należne każdemu pracownikowi, który ma udokumentowane minimum 20 lat pracy,
  7. Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, umowa o pracę na czas określony min. 12 miesięcy; po okresie sprawdzającym umowa na czas nieokreślony,

 III. Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV),
  2. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. z późn. zm.) - w przypadku podania szerszego zakresu danych niż wymagane w art. 221 Kodeksu pracy.

 IV. Informacje dodatkowe:

  1. Termin składania ofert - do dnia 28.06.2019r. r do godziny 1430
  2. Miejsce składania ofert: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Policach
    ul. Bankowa 18 - sekretariat pokój nr 312 III p. w godz. 700 – 1500  lub na adres e-mail: azommer@zgkim.police.pl
  3. Dodatkowe informacje pod nr telefon (91) 43-11-360 lub (91) 31-21-284
  4. Przewidywany termin zatrudnienia od lipca 2019 r. (pełen etat; umowa o pracę na czas określony – min. 12 miesięcy; po okresie sprawdzającym umowa o pracę na czas nieokreślony)
  5. Kandydaci, których oferta nie została wybrana mogą odebrać złożone przez siebie dokumenty w terminie 10 dni po ogłoszeniu naboru. Po tym terminie, nieodebrane ofert zostaną komisyjnie zniszczone

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

Zamknij