Urząd Miejski w Policach

ul. Stefana Batorego 3
72-010 Police

tel. 91 431-18-30
fax 91 431-18-32

e-mail: sekretariat@ug.police.pl

Adres skrzynki ePUAP: /9s49g1knlz/skrytka


NIP 851-10-00-695
REGON 000525866
Identyfikator gminy TERYT: 3211043

Wykaz telefonów i adresów e-mailowych


Informacja o rachunkach bankowych Gminy Police



Sołectwa

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

WYKAZ MIEJSCOWOŚCI WCHODZĄCYCH W SKŁAD SOŁECTWA


Sołectwo Wykaz miejscowości
Dębostrów Dębostrów, Stary Dębostrów, Turnica
Drogoradz Drogoradz, Karpin, Nowa Jasienica
Niekłończyca Niekłończyca
Pilchowo Bartoszewo, Leśno Górne, Pilchowo, Stare Leśno, Sierakowo, Żółtew
Przęsocin Przęsocin
Siedlice Siedlice
Tanowo Dobieszczyn, Gunice, Podbrzezie, Poddymin, Tanowo, Węgornik, Zalesie
Tatynia Tatynia, Witorza
Trzebież Mazańczyce, Pienice, Trzebież
Trzeszczyn Trzeszczyn
Uniemyśl Uniemyśl
Wieńkowo Wieńkowo


SKŁADY RAD SOŁECKICH


DĘBOSTRÓW
Sołtys: Eliza Tomczak
Rada Sołecka:

1. Iwona Pawłowska
2. Iwona Wlaźlak
3. Monika Mizińska
4. Sebastian Mularczyk
5. Dorota Sobotka

DROGORADZ
Sołtys: Stefania Skrucha 
Rada Sołecka:

1. Barbara Kowalczyk
2. Tomasz Kowalczyk
3. Roman Zachaczewski
4. Henryk Łapcionek
5. Sylwia Zachaczewska

NIEKŁOŃCZYCA
Sołtys: Karina Mazurkiewicz
Rada Sołecka:

1. Waldemar Bubiłek
2. Joanna Olszewska
3. Dorota Robaszek Wojtyś
4. Justyna Szurko
5. Grzegorz Zielas

PILCHOWO
Sołtys:

Ireneusz Todorski

Rada Sołecka:

1. Zygmunt Górecki
2. Kinga Banaszak-Górska
3. Szymon Orjanik
4. Marta Drabowicz
5. Joanna Majewska-Stasiak

PRZĘSOCIN
Sołtys:

Zofia Hlek

Rada Sołecka:

1. Paweł Niedźwiecki
2. Elwira Broda
3. Aleksandra Sarabura
4. Robert Szufliński
5. Monika Goch
6. Bożena Narloch

SIEDLICE
Sołtys:

Andrzej Przybylski

Rada Sołecka:

1. Jacek Lewandowski
2. Marzena Tulie
3. Marzena Adamczyk
4. Beata Przybylska

TANOWO
Sołtys: Zygmunt Kołacki
Rada Sołecka:

1. Anna Lach-lewandopwska
2. Marcin Maćkowiak
3. Justyna Małaczek
4. Katarzyna Opoczyk
5. Krzysztof Zieliński
6. Krzysztof Życki    

   
TATYNIA
Sołtys:

Maria Tabisz

Rada Sołecka:

1. Ilona Chołuj
2. Jarosław Chołuj
3. Artur Kuberski
4. Agnieszka Lerska
5. Karolina Ługowska

TRZEBIEŻ
Sołtys: Małgorzata Siemianowska
Rada Sołecka:

1. Krystyna Sobieraj
2. Elwira Grybienko-Pipowska
3. Agnieszka Czerniawska
4. Dariusz Stawiński
5. Dorota Wierzbicka

TRZESZCZYN
Sołtys:

Mirosława Stępień

Rada Sołecka:

1. Małgorzata Zińczuk
2. Ewa Pieciul
3. Natalia Stępień
4. Mirosława Zając

WIEŃKOWO
Sołtys: Małgorzata Nowakowska
Rada Sołecka:

1. Tadeusz Antoniewicz
2. Magdalena Grodecka
3. Grażyna Ogińska
4. Krzysztof Stobernak
5. Eryk Skrucha
6. Estera Markiewicz

UNIEMYŚL
Sołtys:

Agnieszka Maciuszonek

Rada Sołecka:

1. Radosław Maćkowiak
2. Emil Huniewicz
3. Jolanta Pikuta
4. Danuta Pikuta

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij